DZIAŁAMY ZAWODOWO

Jesteśmy wielozadaniowe, umiejętności i doświadczenie pozwalają nam działać także jako ekspertki, prowadząc szkolenia i warsztaty dla większych grup. Wiele naszych wypowiedzi oraz opinii można znaleźć w radio i telewizji. Umiejętnie władamy nie tylko słowem mówionym, ale także pisanym na co dowodem są książki, których jesteśmy współautorkami oraz liczne artykuły branżowe.

Oferta dla firm/Współpraca

diety

Edukacja prozdrowotna dla firm, szkół i przedszkoli

 

Promowanie właściwych nawyków żywieniowych w korporacjach to przejaw dbania o pracowników, dlatego zachęcamy pracodawców do podejmowania inicjatywy. My- dietetycy z doświadczeniem, wiemy jak przekazywać wiedzę, mamy głowy pełne pomysłów i dostosujemy tematykę spotkania do potrzeb danej branży.

Wspomożemy także Wasze latorośle – dzieci spędzają w przedszkolu i szkole większość dnia, to jak się odżywiają ma ogromne znaczenia dla ich rozwoju, samopoczucia ale także osiąganych wyników w nauce. Na tym ostatnim zależy bez wątpienia  rodzicom i nauczycielom. Dzięki temu, że same jesteśmy mamami wiemy jak podejść do dzieci i przekazać kluczowe informacje w ciekawy sposób. Mamy sprawdzone sposoby na przekonanie rodziców i dzieci do poprawy nawyków żywieniowych, bo za takim odżywianiem stoją namacalne korzyści. I my Was o tym przekonamy. Sprawdźcie sami. Wystarczy napisać na …… i wspólnie ustalimy tematykę spotkania, finansowo na pewno też się dogadamy.

Opiniowanie i promowanie nowych produktów spożywczych

 

Branża spożywcza rozwija się w zastraszająco szybkim tempie oferując coraz lepsze jakościowo produkty. Nie jest jednak łatwo od razu przekonać do siebie konsumenta. Opinia znanego specjalisty z zakresu żywienia wzbudza zaufanie. Jeśli uważasz, że możemy Ci  pomóc, odezwij się. Jesteśmy otwarte na współpracę z producentami smacznych i wartościowych produktów spożywczych. Zależy nam, aby Polacy kupowali „dobre” wędliny, nabiał czy przekąski, jeśli myślisz podobnie to znajdziemy wspólny język.

Konsultacje w prasie, internecie, telewizji i radio

 

Konsultacje w mediach prowadzimy już od 10 lat, trochę ich mamy na koncie i zawsze chętnie taką współpracę podejmujemy. Naszym celem jest edukowanie Polaków, zachęcanie do poprawy nawyków żywieniowych, dlatego z przyjemnością podejmujemy narzucone przez redakcję tematy ale także służymy swoimi ciekawymi pomysłami.

Pisanie książek, broszur i poradników żywieniowych

 

Kiedy tematyka konsultacji jest obszerna, wzbudza zainteresowanie społeczeństwa to chętnie pokusimy się o napisanie broszury, poradnika lub nawet książki. Mamy w tym doświadczenie, gdyż jesteśmy współautorkami dwóch książek : dla kobiet w ciąży i drugiej o żywieniu dziecka w pierwszym roku życia. Na swoim koncie mamy także mnóstwo poradników dla pacjentów, które najczęściej przygotowujemy indywidualnie w zależności od potrzeb. Chętnie też sprostamy potrzebom jakiegoś wydawnictwa.