Odchudzanie Warszawa

Zdrowe odchudzanie – poradnia dietetyczna

odchudzanie warszawa

Otyłość i nadwaga to problemy, z którymi walczy coraz więcej osób, są to zarówno dzieci, jak i dorośli. Złe nawyki żywieniowe, brak aktywności fizycznej, podjadanie i szereg innych czynników sprawiają, że czujemy się coraz gorzej, a masa naszego ciała wciąż wzrasta.

Podjęcie decyzji o zmianie sposobu odżywiania to połowa sukcesu, ważne jednak, aby zmiany w diecie były dostosowane do potrzeb naszego organizmu ‒ głodzenie się i źle zbilansowana dieta szybko poskutkują efektem jojo oraz złym samopoczuciem.

Opieka dietetyka – dlaczego warto?

Wsparcie dietetyka, który na podstawie wywiadu żywieniowego i zdrowotnego dopasuje indywidualnie plan żywieniowy jest nieocenione. Dietetyk z wyższym wykształceniem, doświadczeniem w pracy z pacjentami pomoże Ci wychwycić błędy żywieniowe i zaproponuje ich rozwiązanie. Pomoc specjalisty sprawi, że nie tylko uzyskasz wyznaczony cel, ale też podniesiesz jakość swojego życia.

Oferta

Odchudzanie, przejdźmy do szczegółów, dlaczego jeszcze warto skorzystać z pomocy naszej poradni  dietetycznej w Warszawie? Gwarantujemy:

Odchudzanie bez głodzenia się

Chcesz zrzucić zbędne kilogramy? Omijanie lodówki i wielkie głodzenie się na niewiele się zda.  Najważniejsze to zmienić nawyki żywieniowe i spożywać posiłki o regularnych porach.

Produkty spożywcze, które lubisz

Rozpoczęcie diety nie musi wiązać się z rezygnacją z ulubionych produktów. Przygotujemy dla Ciebie jadłospis z uwzględnieniem Twoich preferencji żywieniowych. Dzięki temu dieta będzie przyjemnością!

Odchudzanie bez efektu jojo

Odchudzanie bez efektu jojo? To możliwe! Wystarczy tylko umieścić w diecie odpowiednie produkty, kontrolować wielkość posiłków i spożywać dużo płynów.

Kształtowanie zdrowych nawyków

Czytanie etykiet w sklepach, spożywanie posiłków o odpowiedniej kaloryczności i w regularnych porach to podstawa w kształtowaniu zdrowych nawyków żywieniowych.

Stopniowy spadek masy ciała

Podczas odchudzania Twoja waga będzie stopniowo spadać. Skuteczne odchudzanie wymaga czasu ‒ zbyt szybki spadek masy ciała może skutkować efektem jojo.

Wsparcie dietetyka

Nie tylko przygotowujemy dla naszych pacjentów codzienne jadłospisy, ale też zapewniamy im stałe wsparcie. Motywujemy do działania i kontrolujemy wyniki.

Szybki kontakt

Zapraszamy do naszego gabinetu dietetycznego blisko centrum Warszawy, ul. Emili Plater 25/4. Znajdujemy się koło Hotelu Marriott oraz Dworca Centralnego.

Sprawdź więcej o mnie...
Dietetyk

Monika Stromkie-Złomaniec

Monika: 604 724 777
Sprawdź więcej o mnie...
Dietetyk
Magdalena Czyrynda-Koleda
Magdalena: 602 197 645

Jak pracujemy w naszej warszawskiej poradni dietetycznej?

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że wizyta w poradni dietetycznej może być nieco stresująca, zawsze koncentrujemy się na tym, by spotkanie przebiegało w miłej atmosferze i dbamy o to, by każdy czuł się w naszym gabinecie bezpiecznie i komfortowo. Koncentrujemy się nad tym, aby odchudzanie było etapowe i skuteczne oraz zdrowe dla organizmu.

Jak przebiega pierwsza  wizyta w naszej poradni?

 • Przeprowadzamy dokładny wywiad żywieniowy i zdrowotny, pytamy o codzienne odżywianie i towarzyszące choroby, jeśli posiadasz wyniki badań krwi to chętnie się z nimi zapoznamy.
 • Poznajemy potrzeby i preferencje żywieniowe pacjenta, rozmawiamy na temat ulubionych produktów danej osoby, jak również o tych, za którymi nie przepada.
 • Wykonujemy bezpieczny i bezinwazyjny pomiar składu ciała na profesjonalnym analizatorze firmy Tanita, omawiamy wyniki i odpowiadamy na wszystkie pytania.
 • Ustalamy wspólnie z pacjentem realny plan działania na najbliższe miesiące

Gdy już powyższe kwestie są ustalone, przystępujemy do przygotowania planu żywieniowego (potrzebujemy na to 5-7 dni roboczych), każda osoba po spotkaniu i zdecydowaniu się na dalszą współpracę otrzymuje od nas:

 • dostosowaną do potrzeb indywidualnie rozpisaną dietę wraz z dokładnymi przepisami na poszczególne posiłki
 • autorski e book o zdrowym odżywianiu (w formie pdf.)
 • wsparcie dietetyka prowadzącego, który odpowie na wszystkie nurtujące pytania (na spotkaniu, telefonicznie lub e mailowo)

Wizyty kontrolne

Wspieramy naszych pacjentów i obserwujemy efekty ich działań, podczas wizyty kontrolnej:

 • rozmawiamy na temat samopoczucia i zadowolenia z diety
 • wsłuchujemy się w uwagi odnośnie jadłospisu i proponujemy ewentualne zmiany
 • wykonujemy pomiar składu ciała
 • odpowiadamy na wszystkie nurtujące pytania
 • ustalamy dalszy plan działania

Skutki nadwaga

Zbędne kilogramy mogą szybko zmienić się w nadwagę, a nadwaga w otyłość. Im szybciej zaczniemy walkę o własne zdrowe, tym szybciej osiągniemy wyznaczony cel. Pamiętajmy, że nieleczona nadwaga prowadzi do poważnych konsekwencji, między innymi takich, jak:

 • otyłość
 • nadciśnienie
 • cukrzyca
 • nowotwory

Warto też podkreślić, że odchudzanie to proces długotrwały, który wymaga wysiłku i zaangażowania. Praca nad sylwetką, przestrzeganie zbilansowanej diety i zdrowych nawyków to droga do uzyskania optymalnej masy ciała i lepszego zdrowia.

Zapraszamy do naszej poradnia dietetycznej w Warszawie.

 

Użytkownicy znaleźli nas po słowach

odchudzanie warszawa, centrum leczenia otyłości warszawa, leczenie otyłości warszawa, konsultacja dietetyczna