TY I TWOJE POTRZEBY

Pomożemy Ci w usystematyzowaniu Twojej dotychczasowej wiedzy żywieniowej i znalezieniu najlepszego rozwiązania. Gwarantujemy, że codzienne żywienie będzie dla Ciebie przyjemnością. Koniec z długą listą produktów kojarzących się z wyrzeczeniami. Czas aby słowo „dieta” niosło za sobą trwałe zmiany, których efektem jest piękny wygląd i lepsze samopoczucie.

PRZYGOTOWANIE DO PIERWSZEJ WIZYTY

dieta

Pierwsza konsultacja to czas, gdy możemy się lepiej poznać. Uzyskać informacje na temat Twego stanu zdrowia, stylu życia oraz preferencji smakowych. Wszystko po to, by później stworzyć indywidualny jadłospis, który wyjdzie na przeciw Twoim oczekiwaniom. Co ważne będzie to jadłospis prosty i szybki, który zminimalizuje Twój czas spędzony w kuchni, a jednocześnie rozwinie Twe zdolności kulinarne.

Chcąc usprawnić jej przebieg i móc poświęcić Tobie jak najwięcej czasu, szykując się do pierwszej wizyty zabierz ze sobą:

  • wyniki badań krwi (przede wszystkim ogólna morfologia, glukoza i insulina na czczo, lipidogram, enzymy wątrobowe) oraz moczu z ostatnich sześciu miesięcy (jeśli ich nie posiadasz spokojnie, na spotkaniu wspólnie ustalimy jakie parametry zdrowotne należałoby zbadać)
  • spis jadłospisu z ostatnich 2-3 dni
  • wykaz przyjmowanych leków i suplementów diety
  • dobry humor i wiarę w to, że idziesz w dobre miejsce :)

Oprócz wywiadu żywieniowego i zdrowotnego na pierwszej wizycie przeprowadzimy profesjonalny pomiar składu ciała, z wykorzystaniem metody bioimpedancji, dzięki któremu uzyskasz informacje nie tylko odnośnie ogólnej masy ciała, ale przede wszystkim dowiesz się jaki masz poziom tkanki tłuszczowej, masy mięśniowej oraz wody. Poznasz również swoje BMI oraz zapotrzebowanie energetyczne.

By wynik pomiaru był bardziej wiarygodny staraj się pamiętać o kilku ważnych zasadach:

  • nie pij płynów chwilę przed badaniem
  • skorzystaj z toalety, w celu opróżnienia pęcherza moczowego
  • kilkanaście godzin przed wizytą staraj się unikać używek i wzmożonej aktywności fizycznej